Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). close


Nowy produkt

TITAN NONSTOP WALIZKA ŚREDNIA NA 4 KÓŁKACH

Produkt chwilowo niedostępny

449,00 zł

Więcej informacji

TITAN SERIA NONSTOP

Wymiary : 68x42x28/32 cm

Pojemność : 74/85  litrów

Waga : 3,1 kg

Miękka, obszerna, wielofunkcyjna i wyposażona w dwie praktyczne przednie kieszenie: NONSTOP jest idealna dla każdego, kto szuka czegoś naprawdę praktycznego.  Walizkę można szybko i łatwo powiększyć. Dwie praktyczne i łatwo dostępne przednie kieszenie zapewniają walizce dodatkową przestrzeń do przechowywania . Wszystkie zamki na zewnątrz są wodoodporne - z wyjątkiem tego, który jest przeznaczony na poszerzenie - dzięki czemu NONSTOP jest idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. Wnętrze NONSTOP zawiera dodatkowe, przekonujące dodatki, w tym wszyty worek na  kosmetyki , ukośne elastyczne paski do pakowania i oddzielny przedział na koszule. 

Jako twórcy trendów, innowatorzy i lider na rynku nieustannie rozwijamy nasze produkty. Aby to osiągnąć, pracujemy na poziomie krajowym i międzynarodowym z ekspertami w dziedzinie produkcji i przetwarzania tworzyw sztucznych.  Cała kolekcja została zaprojektowana i opracowana w Niemczech.

Ale to nie wystarczy: nie tylko nasze własne wysokie wymagania dotyczące nas samych i nasze zaangażowanie wyróżniają nas - jakość, zorientowana na klienta obsługa i uczciwe traktowanie naszych partnerów są dla nas odpowiednie.
Nasze wysokie standardy są również cenione na arenie międzynarodowej: TITAN jest reprezentowany w 30 krajach - i ta liczba rośnie.

Opis

Rozmiarwalizki średnie
MateriałPoliester
Waga2kg - 3kg
Obudowamiękka
Ilość kółek4 kółka
Pojemność (L)74/85
Wymiary68X42X28/32
PłećUnisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: