Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). close


Nowy produkt

TRAVELITE CABIN

219,00 zł

Więcej informacji

Seria Travelite CABIN  wykonana jest z wytrzymałego ,odpornego na uszkodzenia polyestru. Zamykana na suwak i zabezpieczona trzycyfrowym zamkiem szyfrowym . 

Lekko obracające się 2 kółka  , podwójny stelaż , dobra praktyczna organizacja wnętrza. Super lekka.

Wnętrze walizki podzielone na dwie komory .Dolna komora duża z elastycznymi taśmami spinającymi, górna komora z przegrodą zamykaną na suwak i z elastycznymi taśmami spinającymi.

Wymiary : 55 x 40 x 20 cm

Pojemność : 44 litrów

Waga : 1,9 kg

Travelite od powstania w roku 1949 jest niemieckim specjalistą w lekkim, wytrzymałym i funkcjonalnym bagażu podróżnym.

W międzyczasie w trzeciej już generacji firmy prowadzonej przez właścicieli, Travelite oznacza innowacyjne rozwiązania produktowe i stałą wysoką jakość. Travelite zawsze pracował przy ciągłym użyciu najnowszych materiałów i technologi. Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech.

Cały proces rozwoju jest przy tym bezkompromisowo zorientowany na surowe niemieckie normy   i standardy jakościowe. Proces produkcyjny podlega ciągłej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: