Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). close


Nowy produkt

TRAVELITE KITE WALIZKA DUŻA NA 4 KÓŁKACH

419,00 zł

Więcej informacji

Bardzo lekka seria Travelite KITE wykonana jest z Diamond Ripstop Poliester. 

Tkanina typu RipStop charakteryzuje się siatkowaną fakturą, która zapobiega rozrywaniu się materiału po rozcięciu lub uszkodzeniu. Jest to bardzo cienka i stosunkowo mocna tkanina, a powleczenie PU sprawia, że jest wodoodporna. 

Zamykana na suwak i zabezpieczona trzycyfrowym zamkiem szyfrowym TSA dla bezpiecznych podróży do USA. 

Lekko obracające się 4 duże kółka  , podwójny stelaż , dobra praktyczna organizacja wnętrza. 

Wnętrze walizki podzielone na dwie komory .Dolna duża komora z elastycznymi taśmami spinającymi , górna mniejsza z przegrodą zamykaną na suwak.

Kolekcja miękkich walizek Travelite z możliwością poszerzenia oferującą dodatkową przestrzeń do pakowania w razie potrzeby. 

Wymiary : 75 x 47 x 29/33 cm

Pojemność : 95/109  litrów

Waga : 2,9 kg

Travelite od powstania w roku 1949 jest niemieckim specjalistą w lekkim, wytrzymałym i funkcjonalnym bagażu podróżnym.

W międzyczasie w trzeciej już generacji firmy prowadzonej przez właścicieli, Travelite oznacza innowacyjne rozwiązania produktowe i stałą wysoką jakość. Travelite zawsze pracował przy ciągłym użyciu najnowszych materiałów i technologi. Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech.

Cały proces rozwoju jest przy tym bezkompromisowo zorientowany na surowe niemieckie normy   i standardy jakościowe. Proces produkcyjny podlega ciągłej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.

Opis

Rozmiarwalizki duże
MateriałPoliester
Waga2kg - 3kg
Obudowamiękka
Ilość kółek4 kółka
Pojemność (L)95/109
Wymiary75X47X29/33
PłećUnisex

30 innych produktów w tej samej kategorii: