Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). close


Nowy produkt

TAVELITE NEW ELBE KOSMETYCZKA

Produkt chwilowo niedostępny

279,00 zł

Więcej informacji

Seria Travelite NEW ELBE  wykonana jest z wytrzymałego ,odpornego na uszkodzenia elastycznego 100% poliwęglanu. Zamykana na suwak i zabezpieczona trzycyfrowym zamkiem szyfrowym TSA dla bezpiecznych podróży do USA. 

dobra praktyczna organizacja wnętrza. 

W porównaniu do ELBE TWO nowy jest nie tylko osprzęt ale również wnętrze, struktura materiału oraz zmodernizowany design.

Wymiary : 31 x 39 x 17cm

Pojemność : 19 litrów

Waga : 1,7 kg

Travelite od powstania w roku 1949 jest niemieckim specjalistą w lekkim, wytrzymałym i funkcjonalnym bagażu podróżnym.

W międzyczasie w trzeciej już generacji firmy prowadzonej przez właścicieli, Travelite oznacza innowacyjne rozwiązania produktowe i stałą wysoką jakość. Travelite zawsze pracował przy ciągłym użyciu najnowszych materiałów i technologi. Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech.

Cały proces rozwoju jest przy tym bezkompromisowo zorientowany na surowe niemieckie normy   i standardy jakościowe. Proces produkcyjny podlega ciągłej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.